Dr Ripp Rózsa EK Zombor

Információk és linkek a rendkívüli helyzet ideje alatt

Ingyenes online felkészítő órák általános és fizikai kémiából a Belgrádi Egyetem Fizikai Kémiai Karán.

Link a Fizikai kémiai kar honlapján

A kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel, valamint a közvetlen kapcsolattartás csökkentése érdekében minden kérést az iskola direktor@smsso.edu.rs e-mail címére szükséges küldeni vagy a 025/430-540-es telefonszámo felhívni 08:00 és 12:00 között.
Az Egészségügyi Minisztérium végzése alapján tájékoztatjuk Önöket, hogy a rendkívüli állapot lejártáig minden, a toborzóverseny meghirdetésével kapcsolatos tevékenység szünetel.
Erről bővebben itt

SZÜLŐK – Mellékeletben a rendkívüli állapot ideje alatti távoktatásról szóló közleményt, amely a tanulók szüleinek/törvényes képviselőinek szól.
Tájékoztatás a távoktatásban részt vevő szülők számára

Az Oktatási, Tudományos és Technológiai Fejlesztési Minisztérium hivatalos honlapja: www.mpn.gov.rs

Ingyenes honlap link : www.rasporednastave.gov.rs ahol tanítási és távoktatási időpontok lesznek.

A leckékhez és tanulási platformokhoz (RTS Planet) mutató linkek is várhatók.

Egészségügyi ajánlás a fertőzések terjedésének megelőzésére.
Koronavírus: levél a minisztériumtól

A Tartományi Egészségügyi Titkárság bejelentette, hogy Vajdaság AP területén megnyíltak azok a telefonvonalak, amelyeken keresztül minden szakszerű és ellenőrzött információ megszerezhető a COVID-19 fertőzés gyanújával kapcsolatos személyes eljárásokról és orvosi eljárásokról. vírus.
Call center telefonszámok